Кошик
4 відгуки
+380673712208
Контакти
ПП "Архітектура і Будівництво"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38067353-36-11моб.
+38097935-95-00моб.
+38032313-24-88факс
Батюкевич Андрій Орестович +380979359500
УкраїнаЛьвівська областьм.ГородокЛьвівска обл, м.Городок, вул.Львівська,13481500
Мапа

Улаштування перемичок

Улаштування перемичок
Улаштування перемичок , фото 2
  • Послуга

від 100 грн.

Улаштування перемичок
від 100 грн.
ПослугаУлаштування перемичок
+38067353-36-11
моб.
  • +38097935-95-00 моб.
  • +38032313-24-88 факс
+38067353-36-11
моб.
  • +38097935-95-00 моб.
  • +38032313-24-88 факс

Замовлення тільки за телефоном

  • Графік роботи
  • Адреса та контакти

Частина стіни, що перекриває віконний або дверний проріз, називається перемичкою. Якщо навантаження від перекриттів передається на стіну безпосередньо над отвором, застосовують несучі збірні залізобетонні перемички. За відсутності такого навантаження для перекриття отворів шириною менше 2 м застосовують залізобетонні ненесучі або рядові цегляні перемички у вигляді кладки на розчинах підвищеної міцності з арматурними стержнями для підтримки цеглин нижнього ряду. Замість рядових іноді роблять клинчасті перемички, які служать в той же час архітектурними деталями фасаду.
З цією ж метою при прольотах до З ,5-4 м часто зводять арочні перемички. Кладку арочного типу використовують також для влаштування перекриттів у будівлях; такі перекриття називають склепінчастими склепіннями. При кладці перемичок все поздовжні і поперечні шви обов"язково цілком заповнюють розчином, так як така кладка працює не тільки на стиск, але і на вигин. При слабкому заповненні розчином вертикальних швів під впливом навантажень спочатку відбувається зрушення окремих цеглин, а потім руйнування кладки.

Рядові перемички
Рядові перемички викладають з добірного цілої цегли з дотриманням горизонтальності рядів і правил перев"язки звичайної кладки. Висота рядової перемички 4-б рядів кладки, а довжина ― на 50 см більше ширини отвору. Для кладки перемичок застосовують розчин марки не нижче 25. Під нижній ряд цегли в перемичці в шарі розчину товщиною 2-З см укладають не менше трьох стрижнів арматури з круглої сталі діаметром не менше б мм, зазвичай з розрахунку по одному стрижню перетином 0,2 см на кожні півцеглини товщини стіни, якщо по проекту не потрібно більш сильного армування. Арматура сприймає розтягуючі зусилля, що виникають в кладці. Кінці круглих стрижнів пропускають за межі прорізу на 25 см і загинають навколо цегли рис. 4б.

Рядові перемички роблять із застосуванням тимчасової опалубки з дощок товщиною 40-50 мм. По ній розстилають розчин, в який потім втапливают арматурні стержні. Кінці опалубки спирають на цеглини, випущені з кладки; після зняття опалубки їх зрубують.

Клинчаті і лучкові перемички

Клинчаті і лучкові перемички викладають з звичайного керамічної цегли шляхом утворення клиноподібних швів, товщина яких внизу перемички не менше 5 мм, вгорі не більше 25 мм. Кладку ведуть поперечними рядами з опалубки, утримуваної кружалами. До початку кладки перемички зводять стіну до рівня перемички, викладаючи одночасно опорну її частина п"яту з підтесаного цеглини шаблоном визначають напрямок опорної площини, тобто кут її відхилення від вертикалі. Потім на опалубці розмічають ряди кладки з таким розрахунком, щоб число їх було непарним, враховуючи при цьому товщину шва. Ряди кладки в даному випадку вважають не по вертикалі, а по горизонталі.

Центральний непарний ряд цегли називають замковим. Він повинен знаходитися в центрі перемички у вертикальному положенні. Кладку клінчатих і лучкових перемичок ведуть рівномірно з двох сторін від п"яти до замка таким чином, щоб у замку вона заклинює центральним непарних цеглою. Правильність напрямку швів перевіряють шнуром, укріпленим в точці перетину сполучаються ліній опорних частин п"ят. При прольотах більше 2 м кладка клінчатих перемичок не допускається.

Арочні перемички і склепіння
Арочні перемички, а також арки і склепіння викладають в такій же послідовності, як і клинчасті перемички. Шви між рядами повинні бути перпендикулярні до кривої лінії, що утворює нижню поверхню арки, і зовнішньої поверхні кладки. Швах кладки надають клінчатую форму з розширенням нагорі і звуженням внизу. Таке розташування рядів кладки і розділяють їх ліжок відповідає першому правилу розрізання кладки, так як в арках і склепіннях зусилля від навантаження змінює свій напрямок, діючи по дотичній до кривої арці. Ліжку рядів виявляються перпендикулярними до напрямку тисків

Кладку арочних перемичок ведуть з опалубки відповідної форми в такій же послідовності, як і кладку клінчатих перемичок. Напрямок радіальних швів і правильність укладання кожного ряду перевіряють по шнуру, закріпленому в центрі арки. Шнуром і шаблоном-косинцем, одна зі сторін якого має обрис, відповідне кривизні арки, визначають і перевіряють положення кожного ряду кладки.
Конструкція опалубки для кладки склепінь і арок повинна бути такою, щоб вона могла забезпечити рівномірне опускання її при распалубліваніі. Для цього під кружалами ставлять клини, при поступовому ослабленні яких опалубка опускається. Терміни витримування арочних і клінчатих перемичок на опалубці в залежності від температури зовнішнього повітря в літніх умовах і марки розчину можуть бути від 5 до 20 діб, а перемичок рядових ― від 5 до 24 діб.

Наша компанія виконає усі будівельні роботи від проектування до здачі будинків під ключ.

facebook twitter
Характеристики
Основные
Тип здания Монолитный с несъемной опалубкой,  Многоэтажный,  Одно этажный,  Двух этажный,  Мансардный,  Таунхаус
Типы зданий по материалуМонололитные
Выбор оказываемых услугРемонт
Інформація для замовлення
  • Ціна: від 100 грн.